Jiu Jitsu School Gouden Lotus vzw

 

 



 

Informatie

Trainingsuren Woensdag Juniors 7 tot 14 jaar van 18u30 tot 19u30
Woensdag Seniors +14 jaar van 19u30 tot 21u00
Donderdag Gevorderden (vanaf 2de kyu) van 18u30 tot 19u30
Zaterdag Juniors 7 tot 14 jaar van 10u00 tot 11u00
Zaterdag Seniors +14 jaar van 11u00 tot 12u30
 
Lidgeld Per maand € 17,00
Per kalenderjaar € 150,00
Een 2de gezinslid krijgt een korting van 25% NIET BIJ BETALING PER MAAND
Een 3de gezinslid krijgt een korting van 50% NIET BIJ BETALING PER MAAND
Ieder nieuw lid heeft recht op 2 gratis lessen
 
Eenmalig Badge federatie € 3,80
Badge club € 7,50
Kaft met clubprogramma € 5,00
 
Overige Kleine zelfklever van de club € 2,00
Grote zelfklever van de club € 3,00
Sweater Gouden Lotus € 20,00
T-shirt Gouden Lotus € 9,00
Gordel bij examen € 3,80
Grote sportzak € 20,00

 

Gezondsportenbeleid van de V.J.J.F. vzw: http://vjjf.be/vjjf2014/?menu=0&sub=12&niv=3

 

Via de mutualiteiten kan je een gedeeltelijke terugbetaling krijgen van je lidgeld. Hieronder vind je de formulieren.

Christelijke
mutualiteit

Liberale
mutualiteit

Neutraal
ziekenfonds

Onafhankelijk
ziekenfonds

Partena
ziekenfonds

Socialistische
mutualiteit

De voorzorg

 

De gedragscode die bij ons geldt op de club.

Gedragscode

 

Bankrekening KBC - IBAN: BE65 7340 4038 0196 BIC: KREDBEBB
 
Inlichtingen Voorzitter Bruno Van Damme 0474/72.57.31 bruno@goudenlotus.be
Hoofdlesgever Sammy Van Damme sammy@goudenlotus.be
Ere-hoofdlesgever Walter Van Damme 0498/14.36.83 walter@goudenlotus.be
Verantwoordelijke cafetaria Luc De Kock   luc@goudenlotus.be
Penningmeester Jonas Meurs 0485/06.13.83 jonas@goudenlotus.be
Secretaris Jens Van Damme 0472/96.45.27 jens@goudenlotus.be
Website Erwin Cornelis 0472/38.50.16 erwin@goudenlotus.be
 
Locatie
Grotere kaart weergeven